Fjalë Kyçe

Ja çfarë thotë Shyhrete Behluli pasi u pajis me pasaportë të Shqipërisë

Ja çfarë thotë Shyhrete Behluli pasi u pajis me pasaportë të Shqipërisë

Këngëtarja Shyhrete Behluli së fundmi është pajisur me pasaportë të Shqipërisë.

Këngëtarja Shyhrete Behluli së bashku me disa kolegë të tjerë këngëtarë është pajisur me pasaportën shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ndërsa sot ajo e ka publikuar një foto në të cilën shihet pasaportat dhe i ka shkruar dy fjalë pranë simbolit të shqiponjës.

“Sa e mirë Shqiponja 🇦🇱”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë pranë të cilës fansat e kanë uruar.