Fjalë Kyçe

Ja çka bën Sara kur dehet Ledri

Ja çka bën Sara kur dehet Ledri

Ledri dhe Sara janë shndërruar në ciftin më të komentuar të mediave rozë.

Që kur u zbulua lidhja e tyre, e tani që janë në pritje të ëmbël përditë gjenden në ballinat e lajmeve të shoubizit, shkruan “Kosovarja”.

Është Sara padyshim ajo që po merr vëmendje më shumë se reperi.

Asaj ka filluar ti rritet barku, e ndonësë as kështu nuk po mungojnë fotot atraktive nga bukuroshja që do sjellë në jetë një vajzë.

Hiq më larg se sot ajo ka sjellë një imazh tek sa shihet duke vozitur, veshur me një fustan të zi që po i vërehet barku tregon arsyen pse ajo ndodhet kah timoni e jo Ledri.

“Kur Ledri dehet unë voziti, ani pse i dehur ai vazhdon të jetë një fotograf i mirë’, ka shkruar Sara poshtë imazhit.