Fjalë Kyçe

Ja ku po i kalon pushimet Xhensila

Ja ku po i kalon pushimet Xhensila

Xhensila largohet nga vendi për ti lënë vend pak pushimit.

Xhesila Myrtezaj së bashku me bashkëshortin e saj, aktorin Bes Kallakun, janë larguar nga Shqipëria, për të pushuar për disa ditën në Itali, shkruan Gazeta Alo.

Çifti shumë shpesh i lënë vend pushimeve, e sidomos tani kur janë prindër dhe duan të kalojnë një kohë më të madhe më të voglën e tyre, Ajkën.

Në imazhet që publikuan duke shumë bukur së bashku dhe shumë të lumtur, që edhe ashtu cilësohen si një ndër çiftet më te pëlqyera të estradës.

Këngëtarja është shumë e dashur për publikun, ka kohë që ajo nuk ka publikuar ndonjë projekt, por është shumë aktive në rrjete sociale ku është edhe afër ndjekësve të saj./Gazeta Alo/