Fjalë Kyçe

Ja ku po kalon pushimet Learta

Ja ku po kalon pushimet Learta

Learta kalon një pushim të shkurtër larg Kosovës me bashkëshortin.

Learta Jakupi, reja e këngëtares së mirënjohur Shyhrete Behlulit, është larguar nga Kosova për pak ditë shkruan Gazeta Alo.

Ajo në instastory, publikoi vendet e mrekullueshme që është duke i vizituar në Stamboll dhe Taksim të Turqisë.

Learta para pak ditësh publikoi një imazh të Matinit me Engjin ku kishte shkruar se “Po më mungon”.

E kuptojmë se ajo për në Turqi ishte larguar vetëm me bashkëshortin e saj, duke kaluar për mrekulli ashtu siç duket edhe ne imazhet e çiftit./Gazeta Alo/