Fjalë Kyçe

Ja ku po pushon nusja e Remzies, disa ditë para dasmës

Ja ku po pushon nusja e Remzies, disa ditë para dasmës

Edhe pak ditë Hamza dhe Gëzime Krasniqi kurorëzojnë dashurinë e tyre

Këngëtarja Remzie Osmani të shtunën e kësaj jave do ta martojë djalin, me një dasmë tejet madhështore siç e do tradita, shkruan “Kosovarja”.

E gjithë familja po përpiqen maksimalisht që të organizojnë një dasmë madhështore.

Por, nusja e saj, përmes një Instastory që ka publikuar Gëzimja shihet se këto ditë po i kalon në Montenegro.

Sigurisht, po relaksohet pak ditë para dasmës së saj.

Këngëtarja disa ditë më herët ka paralajmëruar që kjo dasmë pritet të zgjasë 3 ditë.

https://www.facebook.com/albania.viral.official/videos/1333911443423681/