Fjalë Kyçe

Ja kujt i thotë ‘Llokum’, Learta

Ja kujt i thotë ‘Llokum’, Learta

Learta pas pushimeve në Stamboll me bashkëshortin, u kthye në Kosovë.

Ajo sa ishte atje publikoi një imazh të djalit të saj, Matinit për të cilin ishte mërzitur shumë sepse ishte hera e parë që kishte udhëtuar pa të, shkuran Gazeta Alo.

Ajo së fundi në instastory ka publikuar një imazh të djalit ku e quan ‘Llokum’, ai shihet duke pirë ‘çaj rusi’ ashtu siç njihet në vendin tonë.

Learta Jakupi ndryshe prej vjehrrës dhe kunatës, ka një talent të jashtëzakonshme në muzikën klasike./Gazeta Alo/