Fjalë Kyçe

Ja kujt po i ngjanë Hana

Ja kujt po i ngjanë Hana

Loredana Zefi dhe Mozzik janë prindërit më me stil të estradës.

Dyshja muaj më parë u bënë prindër të një vajze që ia kanë vënë emrin Hana dhe tashmë janë të lumtur pafund, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, Loredana ka hedhur një fotografi në InstaStory teksa tregon se vajza, Hana është kopje e saj. “Unë e vogël”, ka shkruar ajo.

Përveç jetës private, Mozzik dhe Loredana janë duke e shijuar suksesin e këngës së fundit të tyre “Romeo&Juliet”.

Projekt ky që ka mbi 20 milionë shikime në YouTube.