Fjalë Kyçe

Ja kur do e lansojë këngën e re Ronela Hajati

Ja kur do e lansojë këngën e re Ronela Hajati

Ronela Hajati është një prej këngëtareve me stilin më të veçantë muzikor në estradën tonë, shkruan GazetaAlo.

Ajo eksperimenton shumë në muzikë, duke përfshirë përfomanca të jashtëzakonshme në klipe, si dhe koreografi të ndryshme me kërcimatarë më të njohur nga Shqipëria.

Ronela bën të ditur për ndjekësit se lansimin e këngës së re do ta bëjë të enjtën në ora 17:00./GazetaAlo/