Fjalë Kyçe

Ja cili është personi që i bën foto kaq të mira Gresës

Ja cili është personi që i bën foto kaq të mira Gresës

Gresa Behluli edhe pasi është martuar vazhdon të bëjë një jetë të njëjtë si më parë.

Ajo edhe në disa emisione televizive kishte thënë se nuk është mërzitur që ka lënë familjen pasi që prapë është shumë afër tyre me banim dhe nuk vëren ndonjë ndryshim të madh, shkruan Gazeta Alo.

Gresa u komentua shumë për dasmën e saj dhe dukjen e mahnitshme që e kishte edhe gjatë kanagjeqit të saj.

Së fundi Gresa ndan disa foto të sajat e që autori i tyre është motra e saj Besiana, e cila gjithashtu po gëzon një karrierë të bujshme muzikore./Gazeta Alo/