Fjalë Kyçe

Ja kush i bëri dhuratë sot Dafina Zeqirit për Shën Valentin

Ja kush i bëri dhuratë sot Dafina Zeqirit për Shën Valentin

Këngëtarja më e pëlqyer e estradës tonë Dafina Zeqiri, me sa duket nuk qenka pa partner në këtë ditë, shkruan GazetaAlo.

Meqë sot është dita e të dashuruarve ajo ka pranuar një dhuratë nga shoku dhe njëherit edhe floktari i saj Kaci Lleshi.

Dhurata që pranoi sot ajo është një arush pelushi, me gëzimin që ndjen brenda ajo rrezaton lumturi nga jashtë.

Përndryshe Projekti i fundit nga Dafina Zeqiri është ‘ Alo’ /GazetaAlo/