Fjalë Kyçe

Ja me cilën këngë uron Shën Valentinin Enca

Ja me cilën këngë uron Shën Valentinin Enca

“Dua”, mbetet një nga projektet më të veçanta të Encës.

E pikërisht me këtë këngë të saj, këngëtarja nga Shqipëria ka zgjedhur t’i urojë të dashuruarit për Shën Valentin, shkruan lajmi.net.

“Urime Shën Valentini ❤ Edhe ju qe jeni vetem, prisni per dashurine e vertete, dhe mos harroni se gjithcka fillon nga dashuria per veten 🥰 #DUA”, shkruan ajo.

Ky projekt i Encës numëron mbi 16 milionë shikime në kanalin zyrtar, YouTube.