Fjalë Kyçe

Ja me çka e mban shpirtin Morena

Ja me çka e mban shpirtin Morena

Morena Taraku mund të thuhet se mund ta kërkojë shtetësinë turke.

Modelja dhe këngëtarja kosovare ka kohë që nuk rri fare në Kosovë dhe vazhdimisht poston fotografi nga Stambolli.

E tillë duket edhe në fotot e fundit.

Por, kësaj here ajo ka vendosur për të na treguar dietën e saj.

E në pjatën e Morenës ka vetëm pak kivi, banane, djathë, portokaj, etj.

Kështu duket se ajo e mban shpirtin e saj vetëm dhe vetëm të mos shtojë peshë më shumë se duhet.