Fjalë Kyçe

Ja me kë e ka kaluar sot pasditen Nora Istrefi

Ja me kë e ka kaluar sot pasditen Nora Istrefi

Nora Istrefi sot e ka kaluar pasditen me personin e saj më të dashur.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, pasditen e sotme e ka kaluar me personin e saj më të dashur, vajzën Renee, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram dhe në të shihet vogëlushja e cila po argëtohet së bashku me nënën e saj.

Nora njihet si një person shumë i afërt me fëmijët.