Fjalë Kyçe

Ja me kë po martohet Hulya në moshën 55-vjeçare

Ja me kë po martohet Hulya në moshën 55-vjeçare

Hulya Avsar është aktorja shumë e njohur e kinematografisë turke.

Ajo për vite konsiderohej si një ndër më të bukurat e Turqisë e shumë më të veçantë e kanë bërë sytë e saj të kaltër.

Syve ngjyrë blu i ka kënduar edhe Ibrahim Tatlises në këngën ‘Mavi’,e më të cilin ishte e lidhur për shumë vite.

Tani ajo është në moshën 55-vjeçare dhe së shpejti pritet të martohet.