Fjalë Kyçe

Ja në çfarë është dashuruar bashkëshorti i Afërditës

Ja në çfarë është dashuruar bashkëshorti i Afërditës

Aferdita po i shijon e lumtur vitet e para të martesës.

Aferdita Dreshaj si duket po e shijon çdo moment të martesës, duke shëtitur vazhdimisht me të dashurin, duke mos lënë që monotonia ti kaplojë, shkruan Gazeta Alo.

Ajo së fundi ka publikuar shumë imazhe me burrin e saj Jakub, ndër to edhe aty ky shihet ai duke i shikuar me nostalgji imazhet e tyre të dasmës, ku me humor shkuran: “He loves the book”.

Çifti janë shumë të kujdesëm ndaj njëri-tjetrit, kjo shihet në imazhe që publikojnë në rrjetet sociale.

Afërdita para disa javësh ndau me ne një sekret ku tregoi për amanetin që i kishte lënë babi që të merrej me muzikë.

Ajo ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor dhe për këtë ndihet keq edhe pas premtimit që i kishte bërë babit./Gazeta Alo/