Fjalë Kyçe

Ja prapaskenat e xhirimeve të këngës “R.I.P”

Ja prapaskenat e xhirimeve të këngës “R.I.P”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora dje ka publikuar projektin e ri “R.I.P”, në duet me Sofia Reyes dhe Anitta, shkruan lajmi.net.

Ndërkaq sot, për të gjithë fansat e saj ajo ka publikuar një video ekskluzive gjersa dridh të pasmet në prapaskenë të xhirimeve.

“Vetë gjëra pozitive, këtu është një pamje ekskluzive nga prapaskenat e xhirimeve të RIP”, ka shkruar Ora.

Përndryshe, ky projekt deri më tani ka grumbulluar mbi tre milionë shikime në platformën, YouTube.

 

 

View this post on Instagram

 

Only wanna feel good vibes ❤️💃 heres an exclusive look behind the scenes of RIP! Out now everywhere😊 @sofiareyes @anitta

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on