Fjalë Kyçe

 Ja sa aksidente kanë ndodhur në Kosovë për 24 orë

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë kanë ndodhur gjithsejtë, 24 aksidente trafiku.

Prejt tyre një me fatalitet, 13 me persona të lënduar dhe 20 pa të lënduar, shkruan Gazeta Alo.

Ndërsa, për mosrespektim të rregullavë në komunikacion policia ka shqiptuar 1248 tiketa trafiku./Gazeta Alo.