Fjalë Kyçe

Ja sa elegante dukej Remzie Osmani në ahengun e mbrëmshëm

Ja sa elegante dukej Remzie Osmani në ahengun e mbrëmshëm

Edhe Remzie Osmani ishte pjesë e ahengut të mbrëmshëm.

Remzie Osmani publikon fotot nga ahengu i mbrëmshëm, ajo dukej elegante si gjithnjë, shihet se ka vendosur të vishte një fustan të zi e të gjatë, flokët e valëzuara, shkruan Gazeta Alo.

Remzia njihet si bylbyli i Mushtishtit për zërin e fuqishëm e të ëmbël që ka, ajo nuk është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka një numër të madh adhuruesish që e bëjnë të mos iu ndahet dasmave dhe koncerteve sidomos atyre në diasporë.

Përveç fotos së saj, ajo ndau edhe një imazh së bashku me miket e saja tjera këngëtare./Gazeta Alo/