Fjalë Kyçe

Ja sa ka harxhuar miliarderja Kylie Jenner në operacione plastike

Ja sa ka harxhuar miliarderja Kylie Jenner në operacione plastike

Kylie Jenner është një emër shumë i njohur për publikun.

Kylie Jenner është një nga emrat më të lakuar në mediat rozë, ylli televiziv është miliarderja më e re në botë dhe një shumë të madhe të hollave i ka shpenzuar në operacione, shkruan Mirror, transmeton lajmi.net.

Ajo mori vëmendje të madhe pas ndërhyrjeve në buzë, për të cilat fillimisht thoshte se i frynte me ndihmën e produkteve kozmetike.

Kirurgu i famshëm estetik nga Gloë dha vlerësimin e tij për “Mirror” ku zbuloi vlerën e operacioneve plastike që mund të ketë bërë Kylie ndër vite
10 mijë $-buzët

12 mijë $- Hunda
5 mijë $ – Fytyra
7 mijë $ – Gjoksi
8 mijë $- Vithet
Me një total të përafërt me 50 mijë dollarë.