Fjalë Kyçe

Ja sa shumë ngjan reja e Shkurtes me kunatën e saj

Ja sa shumë ngjan reja e Shkurtes me kunatën e saj

Erza Dana është e fejuara e djalit të këngëtares Shkurte Fejza.

Ata janë bashkë prej shumë vitesh dhe duken shumë rehat në krahët e njëri tjetrit.

Së fundi, është thënë se çifti do të martohen së shpejti, ani pse nuk janë dhënë shumë detaje rreth ceremonisë dhe dasmës.

Reja e Shkurtes është shumë me pak e pranishme në median rozë krahasuar me rejat e tjera të famshme, shkruan “Kosovarja”.

Është e pa besueshme se sa shumë ngjan Erza me kunatën e saj, vajzën e Shkurte Fejzes.