Fjalë Kyçe

Ja se si bëhet një fotografi e mirë sipas Rita Orës

Ja se si bëhet një fotografi e mirë sipas Rita Orës

Rita Ora ka zbuluar ‘sekretin’ e fotografisë së mirë me një imazh që e realizoi në Singapor, shkruan lajmi.net.

Derisa po merrte pozë para aparatit në restaurant, këngëtaren po e ndihmonin edhe disa persona rreth saj, të cilët po rregullonin dritën për fotografi.

Këngëtarja pranoi komplimente nga ndjekësit për paraqitjen dhe pozën atraktive.

Për ndryshe, Rita Ora është duke mbajtur turneun e koncerteve në kuadër të lansimit të albumit të saj të ri.

 

View this post on Instagram

 

How to….please swipe. 🤦🏼‍♀️

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on