Fjalë Kyçe

Ja si dukej Arbenita para se të lidhej me Feron

Ja si dukej Arbenita para se të lidhej me Feron

Po qarkullon një foto e Arbenitës e cila është realizuar vite më parë.

Në media është duke qarkulluar një foto e vjetër e të dashurës së reperit Fero, modeles Arbenita Ismajli, shkruan lajmi.net.

Në imazhin në fjalë janë bërë bashkë dy foto, kështu ku edhe u bë krahasim se si dukej vite më parë dhe sot.

Arbenita nuk është se ka ndryshuar shumë përveç në pjesën e vetulla të cilat para se të njihej me Feron i ka mbajtur më të holla.

Gjatë një interviste të fundit reperi pati treguar se ajo i ka vetullat pikë të dobët.