Fjalë Kyçe

Ja si dukej Edona dhe nëna e saj në kanagjegjin e Gresës

Ja si dukej Edona dhe nëna e saj në kanagjegjin e Gresës

I kanë mbetur vetëm pak ditë kur do të bëhet nuse.

Gresa Behluli, mbrëmjen e kaluar organizoi një kanagjegj të paharruar ku edhe mblodhi shumë fytyra publike, shkruan Kosovarja.

Ndër to zuri të jetë edhe këngëtarja e mirënjohur, së bashku me nënën e saj, të cilat morën mjaft vëmendje me dukjen e tyre të mahnitshme.

Siç kujtojmë, jo vetëm Edona, por edhe shumë këngëtare të estradës morën pjesë në kanagjegjin e Gresa Behlulit.