Fjalë Kyçe

Ja si dukej Engjellusha me flokë të zinj dhe pa ndërhyrje

Ja si dukej Engjellusha me flokë të zinj dhe pa ndërhyrje

Engjellusha Salihu është shndërruar në një nga emrat më të përfolur mes këngëtareve të gjeneratës së re.

Engjellusha e kishte nisur kaherë rrugën e muzikës, por nuk i shkrepi që në start. Iu desh që të niste me folk, në mënyrë që të binte në sy.

Patjetër që Engjellusha Salihut i ndihmoj edhe pamja e jashtme, sigurisht e transformuar falë disa ndërhyrjeve, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë që sot është bionde, dikur Engjellusha ishte zeshkane dhe dukej mjaftë ndryshe.