Fjalë Kyçe

Ja si dukej Fero para se të bëhej i famshëm

Ja si dukej Fero para se të bëhej i famshëm

Sot e njohim si reper, por të gjithë jemi kureshtarë të dimë si dukej Fero vite më parë.

Fero ka hapur arkivat e fotografive, duke u kthyer prapa në kohë dhe solli fotografi nga fëmijëria, shkruan lajmi.net.

Reperi e postoi një imazh nga koha kur ishte fëmijë dhe ishte goxha e vështirë të dallohej se është ai.

“Kthim në kohë”, ka shkruar ai sipër fotografisë.

Për ndryshe, Fero ka pak kohë që ka përfunduar kontratën me “On Records” dhe ka paralajmëruar projekte të reja muzikore.

Ai është shumë i përfolur edhe për jetën private, sidomos për lidhjen me Arbenita Ismajlin.