Fjalë Kyçe

Ja si dukej Gresa dhe përcjellëset në kanagjegjin e saj

Ja si dukej Gresa dhe përcjellëset në kanagjegjin e saj

Gresa Behluli ka vendosur t’i jap fund beqarisë, shkruan GazetaAlo.

Ajo do të martohet me biznesmenin shqiptar, Lulzim Ibrahimi i njohur si zyrtar i lartë i klubit të basketbollit të Z Mobile Prishtina.

Meqënse para disa ditësh kishte kanagjegjin e saj, ajo ka bërë ndryshime të shumta në lookun e saj.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto në Instagram, detaje nga ahengu i mbajtur.

Gresa shfaqej me përcjellset e saj, ku kombinimi i tyre me ngjyrë vjollcë e rrezatonin Gresën si një lule pranverore./ GazetaAlo/