Fjalë Kyçe

Ja si dukej Ryva në kangjegjin e Gresës

Ja si dukej Ryva në kangjegjin e Gresës

Edhe Ryva shkëlqeu në kanagjegjin e Gresës.

Ryva Kajtazi, e cila përveç pasionit për muzikën, ajo ka një passion gjithashtu edhe për veshjen dhe dukjen, shkruan Gazeta Alo.

Sa herë që merr pjesë në ndonjë mbrëmje, ahengje apo ditëlindje, e shohim të rregulluar e të kuruar deri në detajin më të fundit.

Duke qenë kështu e rrethuar nga një stil ekstravagant dhe plot sharm edhe këtë herë bëri përzgjedhjen më elegante për kanagjegjin e Gresës, aty edhe ku mori pjesë si mysafire./Gazeta Alo/