Fjalë Kyçe

Ja si duket Adelina Tahiri në ditën e Shën Valentinit

Ja si duket Adelina Tahiri në ditën e Shën Valentinit

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri është ndër këngëtaret me të përfoluar të shoë bizit.

Kjo pasi ajo u martuar me milionerin nga Maqedonia, i cili është shumë më i moshuar, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme.

Sot në ditën e Shën Valentinin ajo është veshur e rregulluar tejet bukur dhe me stil.