Fjalë Kyçe

Ja si duket Almeda Abazi pa grim në muajin e fundit të shtatzënisë

Ja si duket Almeda Abazi pa grim në muajin e fundit të shtatzënisë

Almeda Abazi ndihet krenare me veten edhe pa u grimuar, e tillë duket edhe në postimin e fundit në Instagram.

Modelja shqiptare, Almeda Abazi nëpërmjet një fotografie të postuar në Instagram e ka dëshmuar edhe njëherë se është krenare me veten ashtu siç është pa intervenime estetike e grim të teperuar, shkruan lajmi.net.

Ajo madje duket akoma më bukur tash kur është në muajin e fundit të shtatzënisë. Pranë postimit ka treguar se ndihet e bekuar.

Bukuroshja shqiptare dhe burri i saj turk i njohur si ‘Çënar’ do të bëhen prindër në muajin mars të këtij viti.