Fjalë Kyçe

Ja si duket Arjola Demiri pa make-up

Ja si duket Arjola Demiri pa make-up

Arjola Demiri ka pozuar komplet natyrale.

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri ka arritur që t’i rrëmbej zemrat e publikut me rolet e saj sidomos atë të ‘Xhbanes’, shkruan lajmi.net.

E tani kur është shumë e dashur për ta, e ndjekin nëpër rrjete sociale dhe u intereson të dinë se çfarë po ndodh me jetën e saj.

Arjola fansave u qëndron pranë me publikimin e fotove të ndryshme ku shfqet edhe provokative, e para pak minutash u ka thënë ‘mirëmëngjes’ me një imazh ku shfaqet e pa grimuar dhe krejtësisht natyrale.