Fjalë Kyçe

Ja si duket Era në klipin e ri, mësohet koha e lansimit të këngës

Ja si duket Era në klipin e ri, mësohet koha e lansimit të këngës

Era Istrefi është në përfundim të xhirimeve të këngës së re.

E në këtë projekt, Era vjen në bashkëpunim me motrën e saj, Norën, të cilat kanë bashkuar forcat për herë të parë.

Për lajmi.net, DJ i Norës, Drilon Furra ka bërë të ditur se kënga do të lansohet në fund të këtij muaji.

Dhe tani, Era ka sjell një video në llogarinë e saj, Instagram që mbase kështu do të duket në këtë videoklip.

Ndërkohë, ajo po vazhdon të shijojë suksesin e këngës së fundit “Selfish”, në duet me Dimitri Vegas dhe Like Mike.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on