Fjalë Kyçe

Ja si duket Nora në klipin e ri

Ja si duket Nora në klipin e ri

Era dhe Nora Istrefi ditë më parë kanë finalizuar xhirimet e klipit të tyre të ri.

Ishte Era ajo e cila ka ndarë disa imazhe nga prapaskenat e xhirimit, kurse së fundi edhe Nora publikoi një të tillë.

Këngëtarja shfaqet e veshur me një kostum gri, ndërsa dukej joshëse mbi një karrige.

Për ndryshe, dueti mes Norës dhe Erës do të jetë bashkëpunimi i parë mes këtyre dy artisteve.