Fjalë Kyçe

Ja si duket rënditja tabelare pas ndeshjes së zhvilluar sot në IPKO Superligë

Ja si duket rënditja tabelare pas ndeshjes së zhvilluar sot në IPKO Superligë

Ka përfunduar ndeshja e mbetur e javës së 23-të e IPKO Superligës së Kosovës, ndërmjet Prishtinës dhe Flamurtarit, shkruan Gazeta Alo.

Prishtina ka shënuar fitore me rezultatin 3:0 në takimin e zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Golat i shënuan Meriton Korenica (dy gola) dhe Maro Morina.

Ishte kjo një fitore e merituar e Prishtinës e cila ishte më e mirë se kundërshtari gjatë 90-të minutave loj. /Gazeta Alo

Rënditja tabelare.