Fjalë Kyçe

Ja si duket Sara e sapo dalë nga dushi

Ja si duket Sara e sapo dalë nga dushi

Sara Hoxha e dashura e Ledri Vules është në pritje të ëmbël.

Që kur ka konfrimuar lajmin për shtatzëninë e parë, mediat rozë kanë bombarduar me lajme, shkruan Kosovarja.

Siç e kanë bërë të ditur ajo dhe Ledri fëmija i tyre i parë do të jetë vajzë.

Sara ka kohë që është femra më e komentuar, çdo gjë rreth saj bëhet lajm.

Edhe së fundmi sjellë një imazh mu shfaqet e sapo dalë nga dushi, krejt e thjesht e natyrale.