Fjalë Kyçe

Ja si dukej Shkurte Gashi në ahengun e Njomzës

Ja si dukej Shkurte Gashi në ahengun e Njomzës

Shkurte Gashi  shkëlqen në ahengun familjar të Shyhrete Behlulit.

Jemi mësuar të shohim Shkurte Gashin gjithmonë elegante dhe me shumë stil, ajo në ndejën e mbrëmshme kishte veshur një fustan të zi, flok të lidhura por ajo qe binte në sy ishte varësja e saj e mrekullueshme dhe e kushtueshme siç shihet, shkruan Gazeta Alo.

Shkurta në rrjetin social, instgram poston disa foto ku ia uron lindjen e djalit, Njomëzës, vajzës së Shyhrete Behlulit.

Gjithashtu në foton tjetër shihet tek vallëzon duke dëfryer në maksimum, aty shihen shumë fytyra publike që festojn në këtë aheng./Gazeta Alo/