Fjalë Kyçe

Ja si e ‘ndezën’ atmosferën Mihrije Braha dhe Naim Abazi në dasmën e Gresa Behlulit!

Ja si e ‘ndezën’ atmosferën Mihrije Braha dhe Naim Abazi në dasmën e Gresa Behlulit!

Këngëtarja Shkurte Fejza ka publikuar disa imazhe nga dasma e vajzës së saj Gresës.

Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, Shkurte ndan postime të shumta me ndjekësit dhe nuk ka hezituar t’i publikoj edhe këto foto nga dasma vajzës.

Në imazhe, shihen Naim Abazi dhe Mihrije Braha duke kënduar në dasmën e Gresës.

Ndryshe, dasma e Gresës u komentua mjafte shumë në media rozë, të ftuar ishin një numër i madh i mysafireve.