Fjalë Kyçe

Ja si e quan Ermali gruan e tij

Ja si e quan Ermali gruan e tij

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka publikuar një imazh pranë bashkëshortes së tij, Arianës.

Nga pushimet luksoze, çifti po postojnë momente të shumta së bashku.

Së fundi, Ermali në profilin e tij zyrtar ‘Instagram‘ ka ndarë me 493 ndjekësit e tij një foto me gruan nga pushimet në Turqi.

‘Pushimet, unë dhe zemra ime’, ka shkruar në foto.