Fjalë Kyçe

Ja si e quan Lulja vajzën e saj

Ja si e quan Lulja vajzën e saj

Meda dhe bashkëshortja e tij janë prej çifteve me të komentuara në estraden shqiptare.

Meda dhe gruaja e tij, Lulja kanë një vajzë dhe ata të dy shkrihen pas saj.

Lulja ka postuar një foto të së bijës, ku ajo shihet me një paruke në kokë.

Me flokë të gjatë dhe një buzëqeshje të madhe në fytyrë, vogëlushja duket mjaftë e lumtur, ndërkohë që e ëma e saj e quan “Barbie”.