Fjalë Kyçe

Ja si e uron Egzona vjehrrën e saj për 8 mars

Ja si e uron Egzona vjehrrën e saj për 8 mars

Egzona Muqiqi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Merita Muqiqi, shkruan GazetaAlo.

Për Ditën Ndërkombëtare të Gruas, Egzona me një foto të veçantë uron nënën, gjyshen dhe vjehrrën e saj.

Urime 8 marsi ju dua  shkruan Egzona./GazetaAlo/