Fjalë Kyçe

Ja si e uron Ermal Fejzullahu gruan e tij për Shën Valentin 

Ja si e uron Ermal Fejzullahu gruan e tij për Shën Valentin 

14 shkurti, ndryshe njihet edhe si dita e të dashuruarve.

Me këtë rast, këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu ka uruar bashkëshorten e tij, Arianën, shkruan lajmi.net.

“Urime Ditën e Shën Valentinit një dhe e vetmja ime ariana fejzullahu ❤”, ka shkruar Ermali.

Në këtë ditë pothuajse gjithë estrada kanë uruar partnerët e tyre në forma të veçanta duke mos munguar edhe befasitë.

Përndryshe, Ermali dhe Ariana kanë më shumë se 10 vite martesë.