Fjalë Kyçe

Ja si e uron Shkurte Fejza vajzën për martesë

Ja si e uron Shkurte Fejza vajzën për martesë

Gresa Behluli edhe pak ditë do t’i japë fund beqarisë.

Ajo do të martohet nesër me biznesmenin shqiptar, Lulzim Ibrahimi i njohur si zyrtar i lartë i klubit të basketbollit të Z Mobile Prishtina, shkruan lajmi.net.

Meqë para pak ditëve ajo mbajti kanagjegjin e saj, këngëtarja, Shkurte Fejza ka publikuar një foto të vajzë gjersa e uron atë.

“E bukura ime, Zoti te bekoft!💖 @gressabehluli”, ka shkruar Shkurta.

Shkurta dhe Gresa po ashtu atë natë promovuan edhe këngën e re dedikuar njëra-tjetrës.

 

 

View this post on Instagram

 

E bukura ime, Zoti te bekoft!💖 @gressabehluli

A post shared by Shkurte Fejza (@shkurte.fejza) on