Fjalë Kyçe

Ja si fillon ditën Ryva Kajtazi

Ja si fillon ditën Ryva Kajtazi

Ryva Kajtazi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Në të vërtet, ai që e gëzon të tërën, dihet tashmë kush është. Ryva Kajtazi është e martuar dhe e lumtur.

Këngëtarja dhe aktorja e njohur ka një jetë të lumtur familjare bashkë me Fidanin dhe të bijën Dorelen.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj .

E sot si duket Ryva po kujdeset mjaft mirë për veten pasiqë shihet që ka filluar ditën në fittnes , bukuroshja edhe pas lindjes duket mjaft në formë.