Fjalë Kyçe

Ja si ia shpreh dashurinë i dashuri i Dua Lipës

Ja si ia shpreh dashurinë i dashuri i Dua Lipës

Dua Lipa ka postuar një fotografi në rrjete sociale, përmes së cilët tregoi se si u befasua nga i dashuri.

Dua Lipa ndau me ndjekësit fotografinë, në të cilën shihet një kënd i dhomës, dhe mbishkrimi që i kishte lënë në muri i dashuri i saj, shkruan lajmi.net.

Në një pjesë të dhomës, Isaac Carew kishte shkruar “Kjo është si kam zgjedhur ta shpreh dashurinë që kam për ty”.

Kujtojmë që Dua Lipa së fundi është shpallur fituese e dy çmimeve “Grammy”, i cili është suksesin më i madh në karrierën e saj.