Fjalë Kyçe

Ja si na uron reperi i njohur shqiptar Pavarësinë e Kosovës

Ja si na uron reperi i njohur shqiptar Pavarësinë e Kosovës

Gashi ka uruar përvjetorin e pavarësisë përmes një videoje në Instagram.

Reperi Gashi uroi Kosovën përmes një videoje, të shkëputur nga kënga e re e tenorit Ramë Lahaj, shkruan lajmi.net.

Ai ndau në InstaStory disa pjesë të këngës së Lahajt me titull “Rrjedh në këngë e ligjerime”, të cilën e publikoi sot, ku ndër të tjera përmbledh sukseset e disa prej emrave të njohur shqiptar brenda dhe jashtë vendit.

Kujtojmë që reperi përmes rrjeteve sociale ka konfirmuar se do të mbajë koncert gjatë këtij viti në Kosovë.