Fjalë Kyçe

Ja si performoi Rita Ora në “Today Show”

Ja si performoi Rita Ora në “Today Show”

Rita Ora ka dhënë një performancë të mrekullueshme dje në Nju Jork, ku ishte e ftuar në shoun e njohur, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka kënduar ‘live’ hitin “Only Want You”, ndërsa u komentua shumë edhe veshja që kishte zgjedhur për këtë paraqitje.

Udhëtimi i Ritës në Nju Jork vjen pas përfundimit të turneut në Azi, ndërsa në mediet e huaja u komentuan fotografitë e saj dhe Andrew Watt, duke dalur nga i njëjti hotel, detaj që tregon se dyshja janë ribashkuar.