Fjalë Kyçe

Ja si po e kalon këtë ditë Ermal Fejzullahu

Ja si po e kalon këtë ditë Ermal Fejzullahu

Ermal Fejzullahu po relaksohet në këtë të premte.

Ermal Fejzullahu ka ndarë me ndjekësit një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, shkruan lajmi.net.

Këngëtari në këtë imazh shfaqet duke pirë puro, ndërsa nga mbishkrimi që i ka lënë fotos, tregon se është në humor të mirë.

“Është e premte dhe po ndihem mirë”, ka shkruar Ermali.

Për ndryshe, Ermali ka përmbyllur një vit shumë të suksesshëm, ndërsa po punon për të sjellë projekte të reja gjatë këtij viti.

https://www.instagram.com/p/BsNbfQyBNBT/?utm_source=ig_embed