Fjalë Kyçe

Ja si reagon ‘Xhesika’ ndaj ditë së hënë

Ja si reagon ‘Xhesika’ ndaj ditë së hënë

Arta i mirëmban linjat e saja përfekte.

Aktorja dhe modelja Arta Nitaj, edhe pse për një periudhë ka mbyllura rrjetet sociale, prapë i ka hapur duke qenë mjaft aktive e sidomos në instagram, shkruan Gazeta Alo.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe ku tregon linjat e saj perfekte, dhe se si i mban ajo me palestër.

Në një imazh tjetër ajo në mënyrë qesharake ka treguar se si e sheh ditën e hënë, përmes një video të një mace.

Arta përveç modele, dhe aktrimin që merr pjesë në serialin vendor ‘O sa mirë’, gjithashtu merr pjesë në udhëheqjen e një emisioni sportive, gjë që e bënë të jetë shumë aktive në mediet tona./Gazeta Alo/