Fjalë Kyçe

Ja si u duk Rita Ora mbrëmë në koncertin e Lady Gagas

Rita Ora u paraqit me veshje provokuese në koncertin e Lady Gagas.

Rita Ora mbrëmë ka ndjekur nga afër koncertin e Lady Gagas në Las Vegas, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit pamje nga atmosfera që mbretëroi në atë koncert.

Ajo kishte zgjedhur që për këtë koncert të veshte një palë pantallona gri dhe një bluzë transparente, e cila ia ekspozonte asaj gjoksin.

Për ndryshe, Rita Ora së shpejti nis turneun e saj në Australi.