Fjalë Kyçe

Ja si u prit në shtëpi vajza e sapolindur e Milot Llalloshit

Ja si u prit në shtëpi vajza e sapolindur e Milot Llalloshit

Roma Llalloshit i është bërë një pritje madhështore në shtëpi.

Milot Llalloshi dhe bashkëshortja e tij, Erxhina u bënë prindër për herë të dytë, shkruan lajmi.net.

Dje erdhi në jetë vajza të cilën e pagëzuan me emrin Roma ndërsa sot voglushja u prit në mënyrë madhështore në shtëpi.

“Mirë se erdhe në shtëpi qika jeme”, ka shkruar Miloti pranë postimit të një fotografie në Instastory ndërsa në imazhin tjetër shihet djali Priam duke e përqafuar motrën e tij të vogël.