Fjalë Kyçe

Jan Oblak mund të largohet nga Atletico Madrid

Jan Oblak mund të largohet nga Atletico Madrid

Numri një i skuadrës madriliane mund të largohet në këtë afat kalimtar, shkruan Gazeta Alo.

Jan Oblak është duke shqyrtuar seriozisht mundësinë e largimit nga Atletico Madrid.

Dy skuadrat e mëdha evropiane Manchester United dhe PSG janë klubet e interesuara për portierin slloven, raporton ESPN. /Gazeta Alo.